title

Meras tęsia susitikimus su gyventojais, spalio 3 - Suginčių seniūnijoje

 

Spalio 3-ąją Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika lankėsi Suginčių seniūnijoje.  Pradėjęs nuo susitikimo seniūnijoje su UAB „Antalgės paukštynas" vadovu Andriumi Stašaičiu, kelionę tęsė aplankydamas naujai besikuriančias ir Suginčių seniūnijoje jau ne pirmus metus veikiančias verslo įmones: MB  „Triobalda", UAB „Norgelitas", UAB „Autokaita", UAB „Šiaurinė lapė", UAB „Rąstinė troba", IĮ „Balzena", UAB „Makrolitas", MB „SVM BALTIC". Taip pat lankėsi ir domėjosi darbo sąlygomis bei veikla Suginčių bendrosios praktikos gydytojo kabinete, Suginčių bibliotekoje, VYTURĖLIO vaikų lopšelio darželio skyriuje. Su Suginčių mokyklos mokytojais diskutavo apie ugdymo plano vykdymą ir mokyklos ateitį. Tardamasis su Sidabrinių ir Suginčių gyventojais, atsakinėjo į jiems rūpimus klausimus, svarstė iškeltas problemas, ieškojo sprendimų. Susitikime su Suginčių bendruomene dalyvavo ir rajono tarybos narys R. Gražys. 

Praėjusią savaitę meras tarėsi ir su Giedraičių bei Alantos seniūnijų žmonėmis. Aplankė ūkininkų V. Širono, J. ir A. Banevičių ir bitininko J. Glinskio sodybas, domėjosi Ambraziškių bibliotekos veikla. Susitikime su Ambraziškių ir Žalvarių kaimų gyventojais aptarė kelių priežiūros problemas, apleistų pastatų tvarkymą, eilių pas gydytojus reguliavimo galimybes.

 Alantoje su gimnazijos mokytojais diskutavo apie ugdymo plano vykdymo užtikrinimą, atlygio už darbą skirtumus, automobilių stovėjimo aikštelės įrengimo būtinumą ir daugiabučių namų kiemų būklę.  Domėjosi medikų darbo sąlygomis Alantos bendrosios praktikos gydytojo kabinete, apsilankė UAB „SBE", susitiko su Alantos ugniagesių komandos vyrais, Laičių, Runionių ir Klabinių  kaimų gyventojais. Kiekviename susitikime atsakinėjo žmonėms į jiems rūpimus klausimus, čia pat ieškojo sprendimų, o ne vieną gyventojų įvardintą problemą ėjo pamatyti savo akimis. Viešėdamas Runionyse, gražaus 90-jo jubiliejaus proga pasveikino šio kaimo gyventoją Janiną Radžiūnienę.

Planuojami susitikimai:

Spalio 7 d., pirmadienį
15.00 Alantos technologijos ir verslo mokykloje                     
Spalio 8 d., antradienį
17.30 Toliejų bendruomenės salėje
Spalio 9 d. trečiadienį            
16.00 Dubingių bendruomenės centre         
Spalio 10 d., ketvirtadienį
16.00 Verbiškių bendruomenės centre
18.00 Skudutiškio bendruomenės centre

  
  
  
  
  
  
  

 Paskutinis atnaujinimas: 2019-10-07 11:39:16